- تپل تیپ با هدف حمایت از تولید کالای ایرانی، جهت رفاه حال مشتریان با سایز بزرگ ایجاد شده است. همچنین استفاده از نیروی کار علاقه مند و ماهر و همچنین استفاده از پارچه های مرغوب و با کیفیت ایرانی از مواردیست که تپل تیپ در راستای تولید پوشاک در نظر خواهد داشت.

- کلیه ی اجناس داخل سایت توسط دوزنده ها و طراحان تیم تپل تیپ تهیه می شوند و نمونه ی مشابه خارجی و یا ایرانی ندارد.

- در صورت مشاهده هرگونه مشکل و یا تمایل به انتقاد و یا پیشنهاد و یا پیگیری سفارش می توانید از طریق کلیه ی لینک های ارتباطی سایت و همچنین از طریق پنل کاربری خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان تپل تیپ در کوتاهترین زمان بررسی خواهند کرد.

- در وارد کردن اطلاعات خود از قبیل نام و نام خانوادگی و تلفن تماس و مواردی از این قبیل دقت کامل را به عمل آورید تا در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال کالا و یا هرگونه مشکل خارج از سایت، کارشناسان تپل تیپ بتوانند با شما وارد تماس شوند. همچنین کلیه ی اطلاعات شما نزد تپل تیپ محفوظ خواهد ماند.

- توجه داشته باشید که ایمیل info@topoltip.com و شماره تلفن 03142638483 تنها لینک های ارتباطی تپل تیپ هستند و استفاده از هر اطلاعات دیگری سوء استفاده از برند می باشد و پیگرد قانونی به همراه دارد.

- در صورتی که محصول مورد نظر شما پس از ارسال توسط تپل تیپ و دریافت از مامور پست دارای مغایرت و یا احتمالا آسیب دیدگی بوده است، جهت پیگیری مشکل حتما با تپل تیپ تماس حاصل فرمایید.

- جهت جلوگیری از انتشار محتوای نامناسب در سایت، کلیه ی نظرات ارسالی کاربران پس از تایید تپل تیپ نمایش داده خواهند شد.